Warunki transakcji

Wszystkie nasze kantory oferują wymianę gotówkową. Oferujemy możliwość negocjacji ceny przy KAŻDEJ ilości wymienianej waluty. Cena wymiany ustalana jest wtedy na bieżąco z kasjerem.

Proponujemy również możliwość kwotowania ceny transakcji telefoniczne. Konieczne jest jednak w takim przypadku zdeponowanie zaliczki w placówce firmy, jedynie celem zabezpieczenia transakcji. W przypadku niedokonania przez klienta ostatecznego kwotowania (ustalenia dokładnej ceny i ilości oraz waluty wymiany) zaliczka zostaje zwrócona lub zaliczona na poczet transakcji po przybyciu do naszej firmy. W przypadku zdeponowania w/w zaliczki istnieje również możliwość zawarcia transakcji z odroczonym terminem rozliczenia np. na dzień następny.

 
 
W naszych kantorach oferujemy możliwość negocjacji ceny przy KAŻDEJ ilości wymienianej waluty. Proponujemy również możliwość kwotowania ceny transakcji telefonicznie. Na życzenie klienta każda transakcja może zostać zrealizowana w tzw. bezpiecznym pomieszczeniu. Posiadamy w ciągłej sprzedaży franki szwajcarskie CHF oraz korony czeskie CZK. ZAPRASZAMY.